לקייטרינג זר מעדנים מחלקה מוסדית אשר מסעידה מעל 50,000 מנות ביום ברחבי הארץ. מפעילה מטבחים ומשלחת מזון למטבחי קצה. קייטרינג זר מעדנים מפורסם בהקפדה על חומרי הגלם ועל טריות הבישול, ללא שימוש בחומרים משמרים ובמזון מוכן, וכל חומרי הגלם מיוצרים על ידי מטבח הקייטרינג תוך הקפדה על הבטחת איכות מעולה וטריות מיירבית. קייטרינג זר מעדנים הוא אחד מספקי המזון המרכזיים של צ.ה.ל וליווה את צ.ה.ל בתקופת ההתנתקות, מלחמת לבנון השנייה ומבצע עופרת יצוקה. בכל אחד מן המבצעים הללו סיפק קייטרינג זר מעדנים עשרות אלפי מנות ביום לחיילי צ.ה.ל.זר מעדנים הוא קייטרינג בעל מומחיות מיוחדת ביצירת אירועים באתרים ייחודיים, ובתנאים גאוגרפים קשים, לקייטרינג זר מעדנים ציוד חדשני ואמצעי שינוע מהמשובחים בעולם, צי משאיות ורכבים וצוות מיומן ומנוסה אשר מבטיח את הצלחת האירוע.

זר מעדנים היא בין הספקיות הגדולות בארץ של תכנית ההזנה - אשר מספקת מנות חמות לתמידי בתי הספר והגנים ברשויות המקומיות באזור הדרום.

לזר מעדנים צוות שפים וטבחים מן השורה הראשונה, צי משאיות ורכבים, ויכולת שינוע מן המתקדמות ביותר.    

קייטרינג זר מעדנים מציע ללקוחותיו שלל פתרונות לארוחות משביעות וטעימות כגון: חמגשיות ארוזות על ידי מכונות משוכללות בחמגשית C-PAT מיוחדת, ושלל מנות ארוזות קרות עם מגוון רחב של מוצרים, כריכים מסוגים שונים, ככה שמזון מוגש טרי וטעים כמיטב המסורת של קייטרינג זר מעדנים.

קייטרינג זר מעדנים, מוסמך ISO 9002 בעל רישיון עסק, ורישיון משרד הבריאות. 

לקוחות החברה:

קייטרינג זר מעדנים גאה לספק מזון לזר לקוחותינו ביניהם אפשר למצוא את צה"ל, משטרת ישראל וכוחות מג"ב, טבע, מוטורולה, אינטל, רשת פתאל, תרכובות ברום, מפעלי ים-המלח, רותם אמפרט, פריקלאס, חיפה כימיקלים, יוניליוור, כימאגיס, ג'נרל אלקטריק, כי"ל, אוניבריטת בן-גוריון, המרכז הרפואי סורוקה ועוד עשרות מפעלים.

 

 

logos.jpg